Проекти регуляторних актів та аналіз регуляторного впливу

Проект: Про внесення змін до пункту 3.4.2.1 розділу III «Плата за землю» рішення сільської ради від 31 січня 2017 року  №2-16/VII «Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 09.07.2015 року №1-43/ VI «Про податок на майно на території Сурсько-Михайлівської сільської ради»

Аналіз: проекту рішення Про внесення змін до пункту 3.4.2.1 розділу III «Плата за землю» рішення сільської ради від 31 січня 2017 року  №2-16/VII «Про внесення змін і доповнень до рішення сільської ради від 09.07.2015 року №1-43/ VI «Про податок на майно на території Сурсько-Михайлівської сільської ради»

Проект: Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання  плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Сурсько-Михайлівської сільської ради

додаток 3 до Методики розрахунку та порядку використання  плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній власності Сурсько-Михайлівської сільської ради

Аналіз: проекту рішення Сурсько-Михайлівської сільської ради “  Про затвердження Методики розрахунку та порядку використання  плати за оренду майна, що знаходиться у комунальній  власності Сурсько-Михайлівської сільської ради”.